Sitemizdeki İçeriklerin Hepsini Görmek İçin Lütfen Üye Olunuz.
Sitemizdeki İçeriklerin Hepsini Görmek İçin Lütfen Üye Olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSaimbeyli ForumLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Benim,Senin,Bizim hayatımızdan bir kesit

YazarMesaj
Safak Yeter
Yönetici
Yönetici
Safak Yeter

Forum Seviyesi : 682
Rep Puanı : 0

Benim,Senin,Bizim hayatımızdan bir kesit Empty
MesajKonu: Benim,Senin,Bizim hayatımızdan bir kesit   Benim,Senin,Bizim hayatımızdan bir kesit I_icon_minitimePaz Mayıs 17, 2009 5:55 pm

Kadın son sözü söyledi "Ya ben Ya eşin "
Adam biranda dona kaldı olmamalıydı ,bu kadar erken olmamalıydı bu söz.Daha birkaç ay olmuştu bu aşka başlayalı.
Donuk gözlerle kadına baktı başını önüne eğdi.Kadın usulca sandalyeden kalkarak "hoşçakal ,kararını bekliyorum "diyerek uzaklaşmaya başladı.Arkasından deliler gibi sevdiği kadına baktı neden bu kadar seviyordu ,eşinden daha çirkindi,daha kısa boylu,daha az sevecen,daha az konuşkan daha daha daha......
Ama dedi ben onu daha çok seviyorum evet bir "daha" bulmuştu kendine.Evine gitti karar vermek için.Koltukta sessizce otururken eşine gördü.Bu kadın, kendisi için sınırları zorlayan fedakarlıklarda bulunmuştu,hiçbir zaman pes etmeden.
Hastalandığında bir bebek gibi sabahlara kadar başında beklemişti.Saygılıydı,sevecen,anlayışlı,ho� �görülü,mert,sadık,güzel...
Ama sevgi yoktu,aşk yoktu.Hiçte olmamıştı,kendi açısından. Eşi onun zor gününde onu kurtaran bir melekti sadece.Ya çocuğu ,o sayılmazdı çünki ailesi istemişti.Olsada büyüyecekti olmasada.
Günler boyu uyumadı,düşündü,düşündü yemedi içmedi eşinin fark etmediğini sanarak.
Ve kararını verdi.Olmayacaktı sevgisiz,aşksız.Bitirmeliydi artık bu acı.Aşk'a yelken açmalıydı.Ama nasıl bitecekti.Ne diyecekti.
Hiçbirşey bulamadı aradı aradı.Beni sevmedin ,sadık olmadın diyemezdi,anlaşamıyoruz diyemezdi,saygı yok diyemezdi.
Hiç birşey dememeye karar verdi.Biranda çıkıp gitmeliydi,terk etmeliydi.Herşeyi bırakıp sevgilisine koşmalıydı.
Ve eşine kısa bir mesaj gönderdi
"Ben artık eve gelmeyeceğim,çocukta sende kalsın "
Eşi sevgi ile mesajı açtı.Aşkım mesaj göndermiş ne diyor diye.
Okuduğuna ninanamadı,okudu,okudu okudu.....
Eli titreyerek mesajı kapattı.Demekki günlerdir suskunluğu buydu,uyumaması,yemek yememesi.Ama neden ne olmuştu,ne yapmıştı.Düşündü düşündü kendini suçlu çıkarabilmek adına.Ama yok yok yok bulamıyordu.Ailesine ne diyecekti.Ailesi bu evliliğe hayır dediklerinde o ısrarla evet demişti.Susmayı tercih etti.Onurluca yüreğine gömdü bu yaşadığı dehşeti.
Ve ben hep yanlış karar vermişim dedi.Emek,özveri,sadakat,her şeyin en iyisi olma,onur,şeref değil aşk'mış tercih edilen.
Ve aylar sonra kadın bir zamanlar eşi olan kişi ve yeni eşi ile karşılaştı.
Adam kadının gözlerinin içerisine baktı "beni kurtar " der gibi.
Kadın ise hafifçe tebessüm ederek "hayatta bir insan bir kere kurtarılır "yanıtını verdi ve ertesi gün yine bir mesaj
"seni seviyorum " Kadın tekrar eli titreyerek telefonu kapattı.
Ben artık seni sevmiyorum.

Alıntı
http://saimbeylitayfasi.forum.st

Benim,Senin,Bizim hayatımızdan bir kesit
1 sayfadaki 1 sayfası